Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Component
pt: Componente

en: Components
pt: Componentes

en: Advertisement
pt: Anúncio

en: description
pt: descrição

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Not available
pt: Indisponível

en: Carousel
pt: Carrossel

en: Installed
pt: Instalado

en: Form
pt: Formulário

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Display Mode
pt: Modo de Apresentação
