Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Form
az: Forma
