Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Form
bo: རེའུ་མིག
