Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Component
fi: Komponentti

en: Components
fi: Komponentit

en: description
fi: kuvaus

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Installed
fi: Asennettu

en: Form
fi: Kaavake
