Simple Analytics (3.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: History
ne: इतिहास

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Details
ne: विस्तृत

en: Today
ne: आज
