Simple Analytics (3.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: History
nn: Historikk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Details
nn: Detaljar
