Simple Analytics (3.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: History
ro: Istoric

en: Custom
ro: Personalizat

en: Details
ro: Detalii

en: Today
ro: Azi

en: Visitors
ro: Vizitatori
