Simple Analytics (3.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: History
ru: История

en: Custom
ru: Собственная

en: Details
ru: Подробности

en: Today
ru: Сегодня

en: Live
ru: Действующий

en: Visitors
ru: Посетители

en: Visits
ru: Посещения
