Simple Analytics (8.x-2.2-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།
