Simple Analytics (8.x-2.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: History
ast: Historial

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Details
ast: Detalles
