Simple Analytics (8.x-2.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: History
bs: Istorija

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Details
bs: Detalji

en: Today
bs: Danas
