Simple Analytics (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: History
oc: Istoric

en: Custom
oc: Personalizat

en: Details
oc: Detalhs

en: Today
oc: Uèi

en: Visitors
oc: Visitaires
