Simple Analytics (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: History
sl: Zgodovina

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Today
sl: Danes
