Simple Analytics (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: History
th: ประวัติ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Visits
th: เข้าชม
