Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: History
be: Гісторыя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Details
be: Падрабязна

en: Today
be: Сёння

en: Visitors
be: Наведвальнiкi
