Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: History
cy: Hanes

en: Custom
cy: Addasu

en: Details
cy: Manylion

en: Today
cy: Heddiw

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl
