Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: History
de: Verlauf

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Today
de: Heute

en: View Details
de: Details anzeigen

en: Visitors
de: Besucher

en: Visits
de: Besuche

en: General Configuration
de: Allgemeine Einstellungen
