Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: History
eu: Historia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Today
eu: Gaur

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Visits
eu: Bisitak
