Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: History
hi: इतिहास

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Today
hi: आज
