Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: History
kk: Тарих

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Details
kk: Мәліметтер
