Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: History
mn: Түүх

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Visitors
mn: Зочид
