Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر
