Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: History
vi: Lịch sử

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Details
vi: Chi tiết

en: Today
vi: Hôm nay

en: Visitors
vi: Khách tham quan
