Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: History
ar: الأرشيف

en: Custom
ar: مخصص

en: Details
ar: التفاصيل

en: Today
ar: اليوم

en: Live
ar: مباشر

en: Visitors
ar: الزوار
