Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: History
et: Ajalugu

en: Custom
et: Kohandatud

en: Details
et: Üksikasjad

en: Today
et: Täna

en: Visitors
et: Külastajad

en: Visits
et: Külastused
