Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: History
he: היסטוריה

en: Custom
he: מותאם

en: Details
he: פרטים

en: Today
he: היום

en: Live
he: חי

en: Visitors
he: גולשים
