Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: History
nl: Historie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Today
nl: Vandaag

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Visits
nl: Bezoeken
