Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: History
pl: Historia

en: Custom
pl: Własne

en: Details
pl: Szczegóły

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: Google Analytics ID
pl: ID Google Analytics
