Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: History
ta: வரலாறு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Details
ta: விபரங்கள்
