Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: History
fa: تاریخچه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Details
fa: جزئیات

en: Today
fa: امروز

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان
