Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: History
it: Cronologia

en: Custom
it: Personalizzato

en: Details
it: Dettagli

en: Today
it: Oggi

en: Visitors
it: Visitatori
