Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: History
da: Historik

en: Custom
da: Tilpasset

en: Details
da: Detaljer

en: Today
da: I dag

en: Live
da: Eksisterende

en: Visitors
da: Besøgende
