Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: History
es: Historial

en: Custom
es: Personalizado

en: Details
es: Detalles

en: Today
es: Hoy

en: Live
es: En producción

en: Visitors
es: Visitantes
