Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: History
sk: História

en: Custom
sk: Vlastná

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Today
sk: Dnes

en: Live
sk: Naživo

en: Visitors
sk: Návštevníci
