Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Format
bg: Формат

en: Text
bg: Текст

en: Block description
bg: Описание на блока
