Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Edit
eu: Editatu

en: Format
eu: Formatua

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Simple
eu: Sinplea

en: Block description
eu: Blokearen azalpena
