Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Format
fi: Muoto

en: Text
fi: Teksti

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Block content
fi: Lohkon sisältö
