Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Format
he: פורמט

en: Text
he: טקסט

en: Simple
he: פשוט

en: Block description
he: תיאור הבלוק
