Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Edit
it: Modifica

en: Format
it: Formato

en: Text
it: Testo

en: Simple
it: Semplice

en: Block description
it: Descrizione del blocco
