Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Text
mn: Текст
