Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Edit
mr: संपादन

en: Format
mr: रचना

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी
