Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Edit
nl: Bewerken

en: Format
nl: Opmaak

en: Text
nl: Tekst

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Block description
nl: Blokbeschrijving
