Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Edit
sl: Uredi

en: Format
sl: Oblika

en: Text
sl: Besedilo

en: Block description
sl: Opis bloka
