Simple Block (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Edit
uk: Редагувати

en: Format
uk: Формат

en: Text
uk: Текст

en: Simple
uk: Просте

en: Block description
uk: Опис блоку

en: The block title.
uk: Заголовок блоку.
