Simple Block (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်
