Simple Block (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Configure block
be: Ладзіць блок
