Simple Block (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्
