Simple Block (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: Edit
te: మార్చు
