Simple Block (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Block title
af: Bloktitel

en: Edit
af: Wysig

en: Configure block
af: Verstel blok
