Simple Block (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት
